Op. Dr. Bülent Cihantimur Logo

Op. Dr. Bülent Cihantimur

Beşiktaş saç ekim merkezleri arasında yer alan Op. Dr. Bülent Cihantimur hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Op. Dr. Bülent Cihantimur İletişim Bilgileri

Adres:
Levazım mahallesi, Koru Sokak, Zorlu Center Teras Evler, Kat T2 216 Beşiktaş / İstanbul
Whatsapp:

İstanbul Beşiktaş saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Op. Dr. Bülent Cihantimur, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Op. Dr. Bülent Cihantimur, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Op. Dr. Bülent Cihantimur günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Op. Dr. Bülent Cihantimur saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Op. Dr. Bülent Cihantimur saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ekim 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading