FBM Saç Ekimi Merkezi Logo

FBM Saç Ekimi Merkezi

İlkadım saç ekim merkezleri arasında yer alan FBM Saç Ekimi Merkezi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

FBM Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres:
Çiftlik Mahallesi, İstiklal Cd. No:128 İlkadım / Samsun
Whatsapp:

Samsun İlkadım saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren FBM Saç Ekimi Merkezi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan FBM Saç Ekimi Merkezi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden FBM Saç Ekimi Merkezi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan FBM Saç Ekimi Merkezi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi Samsun denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan FBM Saç Ekimi Merkezi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ocak 2022 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Zevher Vip

ZEVHER VIP VIP TRANSFER İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

  090 554 776 21 23   Whatsapp Web Sitesine Git
loading