Estenbul Health Logo

Estenbul Health

Beşiktaş saç ekim merkezleri arasında yer alan Estenbul Health hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Estenbul Health İletişim Bilgileri

Adres:
Cihannuma Mah. Akdoğan Sok, No: 45/2 Beşiktaş Beşiktaş / İstanbul
Whatsapp:

İstanbul Beşiktaş saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Estenbul Health, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Estenbul Health, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

10 yıllık tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Estenbul Health Saç Ekim Merkezi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından dünyanın birçok ülkesinden; Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Almanya, Hollanda, Fransa, Malezya, Avustralya, Norveç ve İsviçre gibi başlıca ülkelerden seyahat eden hastalara hizmet vermektedir.

Saç ekimi hizmeti alan hastaların memnuniyet oranı %95'in üzerinde olan Estenbul Health, saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Estenbul Health saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Güncel 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading