Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi Logo

Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi

Bahçelievler saç ekim merkezleri arasında yer alan Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi İletişim Bilgileri

Adres:
Bahçelievler mah. Yanyol D-100 Sokağı 14-B Kat: 4 Daire: 402 Bahçelievler / İstanbul
Whatsapp:

İstanbul Bahçelievler saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Esteliz Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ekim 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading