Aslı Tarcan Hair Clinic Logo

Aslı Tarcan Hair Clinic

Zeytinburnu saç ekim merkezleri arasında yer alan Aslı Tarcan Hair Clinic hakkında detaylı bilgi al, incele ve en uygun saç ekimi fiyatı al.

Aslı Tarcan Hair Clinic İletişim Bilgileri

Adres:
Maltepe Mahallesi, Yedikule Çırpıcı Yolu No:8276, 34010 Zeytinburnu / İstanbul
Whatsapp:

İstanbul Zeytinburnu saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Aslı Tarcan Hair Clinic, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Aslı Tarcan Hair Clinic, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Aslı Tarcan Hair Clinic günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Aslı Tarcan Hair Clinic saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Aslı Tarcan Hair Clinic saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Ocak 2021 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

loading